Ons team 



LOCATIE EVERLO

Juf Jeannette Janszen; jjanszen@telgenborch.nl
groep 1.1/2.1. van woensdag t/m vrijdag

Juf Hermien Hulshof; hhulshof@telgenborch.nl
groep 1.1/2.1 op maandag en dinsdag


Juf Saskia Scholtens; sscholtens@telgenborch.nl
groep 1.2 op woensdag en donderdag

Juf Jeannette Ek; jek@telgenborch.nl
groep 2.2 op maandag, dinsdag en vrijdag

Juf Marijke Schukkink; mschukkink@telgenborch.nl

groep 2.2 op woensdag, donderdag en vrijdag

Juf Dianne Sprakel; dsprakel@telgenborch.nl
groep 3.1 locatie Everlo op maandag en vrijdag

Juf Jantine Tijhuis; fdekker@telgenborch.nl
groep 3.1 op dinsdag, woensdag en donderdag

Juf Marijcke Buitenhuis; mbuitenhuis@telgenborch.nl
groep 3.2/4.2 op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Juf Femke Dekker; fdekker@telgenborch.nl

groep 3.2/4.2 op woensdag

Juf Falina ter Buurkes; fbuurkes@telgenborch.nl

groep 4.1

Juf Miranda Haakmeester; mhaakmeester@telgenborch.nl
groep 5.2/6.2 op maandag t/m woensdag

meneer Wim Vrielink; wvrielink@telgenborch.nl
groep 5.2/6.2 op donderdag en vrijdag

Juf Denise Schothans; dschothans@telgenborch.nl
groep 5.1

juf Deborah Kuper; dkuper@telgenborch.nl

leerkracht groep 6.3 

juf Mirjam v.d. Wint; mwint@telgenborch.nl

leerkracht groep 6.3 


LOCATIE WELGELEGEN

Meneer Floris Stoffelsma; fstoffelsma@telgenborch.nl
leerkracht groep 8

juf Margreet Deijk, mdeijk@telgenborch.nl
leerkracht groep 7