Ons team 



Juf Jeannette Janszen; jjanszen@telgenborch.nl
stamgroep Duivenvoorde, groep 1/2 


Juf Jeannette Ek; jek@telgenborch.nl
stamgroep Leeuwenburg, groep 1/2 op maandag, woensdag en donderdag

Juf Marijke Schukkink; mschukkink@telgenborch.nl

stamgroep Leeuwenburg, groep 1/2 op dinsdag en vrijdag

Juf Marijcke Buitenhuis; mbuitenhuis@telgenborch.nl
stamgroep Drakensteyn, groep 3/4/5 op dinsdag t/m vrijdag
maandag: ICT en plugroep

Juf Femke Dekker; fdekker@telgenborch.nl
stamgroep Biljoen, groep 3/4/5 op maandag en vrijdag

Juf Jantine Tijhuis; jtijhuis@telgenborch.nl
stamgroep Biljoen, groep 3/4/5 op dinsdag, woensdag en donderdag


juf Annelou Heyink; aheyink@telgenborch.nl
stamgroep Muiderslot, groep 6/7/8

Juf Falina ter Buurkes; fbuurkes@telgenborch.nl

stamgroep Twickel, groep 3/4/5 op maandag t/m donderdag

juf Deborah Kuper; dkuper@telgenborch.nl
stamgroep Borg Ewsum, groep 6/7/8 op maandag t/m woensdag en vrijdag
donderdag: coaching, PCM


Meneer Floris Stoffelsma; fstoffelsma@telgenborch.nl
stamgroep Bouvigne, groep 6/7/8

juf Margreet Deijk, mdeijk@telgenborch.nl

stamgroep Welgelegen, groep 6/7/8

Juf Els Koster; ekoster@telgenborch.nl
stamgroep Drakensteyn, groep 3/4/5 op maandag
stamgroep Welgelegen, groep 6/7/8 op dinsdag
stamgroep Borg Ewsum, groep 6/7/8 op donderdag
stamgroep Twickel, groep 3/4/5 op vrijdag


Juf Dianne Sprakel; dsprakel@telgenborch.nl
Intern begeleider op maandag, dinsdag en donderdag

Christien Sickman; directie@telgenborch.nl
Directeur

Arnold Overmaat; aovermaat@telgenborch.nl

Conciërge

Aida Avadis, Ellis Leusink, Ebru Mert
Onderwijsassisstent