Ons team 



Juf Jeannette Janszen; jjanszen@telgenborch.nl
stamgroep Duivenvoorde, groep 1/2 van woensdag t/m vrijdag


Juf Hermien Hulshof; hhulshof@telgenborch.nl
stamgroep Duivenvoorde, groep 1/2 op maandag en dinsdag


Juf Jeannette Ek; jek@telgenborch.nl
stamgroep Leeuwenburg, groep 1/2 op maandag, woensdag en vrijdag

Juf Marijke Schukkink; mschukkink@telgenborch.nl

stamgroep Leeuwenburg, groep 1/2 op dinsdag en donderdag

Juf Marijcke Buitenhuis; mbuitenhuis@telgenborch.nl
stamgroep Drakensteyn, groep 3/4/5 op dinsdag t/m vrijdag

Juf Dianne Sprakel; dsprakel@telgenborch.nl
stamgroep Drakensteyn, groep 3/4/5 op maandag

Juf Femke Dekker; fdekker@telgenborch.nl

stamgroep Biljoen, groep 3/4/5 op maandag en woensdag

Juf Jantine Tijhuis; jtijhuis@telgenborch.nl
stamgroep Biljoen, groep 3/4/5 op dinsdag, donderdag en vrijdag

Juf Falina ter Buurkes; fbuurkes@telgenborch.nl

stamgroep Twickel, groep 3/4/5

Juf Denise Schothans; dschothans@telgenborch.nl
stamgroep Hoenlo, groep 6/7/8

juf Deborah Kuper; dkuper@telgenborch.nl

stamgroep Borg Ewsum, groep 6/7/8

Meneer Floris Stoffelsma; fstoffelsma@telgenborch.nl
stamgroep Bouvigne, groep 6/7/8

juf Margreet Deijk, mdeijk@telgenborch.nl
stamgroep Welgelegen, groep 6/7/8